четвер, 3 грудня 2015 р.

ВИВЧИТИ АНГЛІЙСЬКУ МОВУ ОНЛАЙН – ПРОСТО!

вир – вчити її на спеціалізованих курсах в групі з 


Перш за все, важливо одразу визначитись з наступними ключовими питаннями.

По-першедля чого вам потрібна англійська?

Ви буде спілкуватися з друзями з-закордону чи діловими партнерами? Можливо ви просто хочете читати цікаві тексти і дивитись фільми англійською чи вам вистачить володіння глобалійською (спрощена форма англійської)? Або ви плануєте виїхати закордон? Визначтеся чи дійсно вам це потрібно і якого рівня англійська є вашою метою.

По-другескільки свого власного часу ви можете виділити на вивчення англійської?

Дуже важливо щоб заняття англійською стали вашою звичкою і ви отримували від них задоволення. Адже, якщо вивчати мову як в школі – один/два уроки на тиждень під час яких можна просто побути присутнім, то ефекту не буде. Якщо припинити заняття на деякий час, то можна втратити частину досягнутого прогресу у вивченні.  Тут все просто – чим більш займаєтесь і докладаєте зусиль, тим сильніший ефект. І навпаки.

По-третєяким рівнем англійської ви володієте?

Дізнатись це можна на спеціальних сайтах. Пройшовши тести на них, ви зможете встановити свій рівень знання англійською.
Взагалі є різні класифікації рівнів знання англійської. В Європейському Союзізагальноприйнятою є класифікація з шести рівнів володіння мовою, яка була розроблена Асоціацією Мовних Експертів ALTE (The Association of Language Testers in Europe).  Ось ці рівні:
  • інтродуктивний (Breakthrough або А1),
  • середній (Waystage або А2), або елементарний рівень,
  • рубіжний (Threshold або В1),
  • просунутий (Vantage або В2), або рівень незалежного користувача,
  • автономний (Effective Operational Proficiency або С1) ,
  • компетентний (Mastery або С2), або рівень досвідченого користувача.
Вони охоплюють проміжок від базового до практично бездоганного рівня володіння мовою. На них зорієнтовані навчальні посібники з будь-якої європейської мови, довідники, словники, тести.
Загальний тест для визначення рівня англійської доступний за цим посиланням
Для визначення рівня володіння англійською розроблені спеціальні програми іспитів: TOEFL(Test of English as a Foreign Language), IELTS (International English Language Testing System), CPE(Cambridge Proficiency English), CAE (Cambridge Advanced English), де рівень визначається по шкалі відповідного іспиту, в балах. Приклад таких міжнародних іспитів можна знайти за цим посиланням (зверху кожного розділу ви знайдете підрозділи, які є обов’язковими при проходжені тестів.)
Після визначення з рівнем, вам стане більш менш зрозуміло з чого почати. Адже на багатьох сайтах уроки англійської та матеріали до них розподілені по рівням володіння англійською.

Сайти для вивчення англійської можна поділити наступним чином:

Декілька порад

Вивчаючи англійську мову самостійно та розвиваючи свої навички володіння неюскористуйтесь наступними ресурсами:
– для розвитку слухання та мови знайдіть собі англомовного співрозмовника в онлайні або відвідайте зустрічі Клубу мовного обміну, для Києва: 5 місць щоб вивчити англійську безкоштовно.
– для розвитку граматики та словникового запасу – побільше читайте друковані книги англійською або тексти англійською з Інтернету (при цьому дуже зручно користуватиськонтекстним перекладачем для браузера чи вашого андроїд-пристрою).
Замість висновків
Що ж, все дуже просто: величезне бажання, трохи часу для постійних занять і результат не за горами. Єдине, хочу застерегти, що вивчення без якось цілі надто швидко набридає. Визначте для себе, як ви будете використовувати англійську. Хай це буде онлайн спілкування чи професійна самоосвіта, або просто приємне читання книг англійською. Важливо постійно застосовувати свої навички і знання англійської. Окрім того, це так приємно відчувати свій прогрес! Натхнення вам і терпіння!

Немає коментарів:

Дописати коментар